Історія нашої Кафедри

Нам часто задають питання на кшталт “звідки ви такі взялися”.

Настав час підняти вуаль таїни, що оточує постання нашої Кафедри.

Щоб краще виглядати оглянемо наше коріння: початки травознавства губляться в імлі того таємничого періоду, коли наші предки ще були ну, скажімо так, не зовсім людьми (хай вибачать нам цей пасаж впевнені креаціоністи). Травознавство супроводжує людину протягом всієї історії, без нього людини сучасної, homo facebookicus, просто не було б.

Протягом кілької років живучи в унікальному заповіднику (водночас “місці сили”) ми знайомилися з місцевими рослинами, збирали інформацію про них, експериментували. На цих унікально чистих землях (у радіусі сорока кілометрів немає ніякого виробництва) ростуть особливі цілющі трави.

Ідея мандрівної чайні виникла, коли

мандрівних релігієзнавців з команди ahamot.org попрохали зайнятися створенням гарного настрою на святкуванні 400ліття Києво-Могилянської Академії. На цій славній події Кафедра Травознавства й дебютувала як самостійний комерційно-гностичний проект, результатом якого і стала унікальна мандрівна чайня, така собі рухома точка перетину кармічних енергій, де можна зустрітися, розслабитися, … місце, де можна побути тут і зараз, а речі набувають нового життя і смислу, місце, де можна відпочити, набратися наснаги і (якщо пощастить) поговорити про філософію з живим філософом Кафедри.

 

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , . Bookmark the permalink.